edukoplay_patchwork_sablony_logo
koupit_objednavky
edukoplay_facebook
akce_edukoplay_kveten

Sety šablon pro PATCHWORK

Set PATCHWORK šablon pro vzor BABY TALK

Set šablon pro vyřezávání látek k šití PATCHWORK vzoru Baby Talk. Základní čtverec o velikosti 8´´ a 12´´. Šablony jsou vyrobeny z PMMA (plexisklo, neboli organické sklo) o tloušťce materiálu 3 mm. Šablony mají přídavek na švy o standartní šířce ¼´´. Rozdělení plochy vzoru a přídavků na švy je provedeno označovacími a špendlícími otvory o průměru 1,2 mm.
 

patchwork_baby_talk_patchwork_templates_edukoplay
pbt_1

Set PATCHWORK šablon pro vzor BOUŘE NA MOŘI (Storm at Sea)

Set šablon pro vyřezávání látek k šití PATCHWORK k vytváření vzoru Bouře na moři, základní čtverec o velikosti 8´´, 10´´, 12´´. Šablony jsou vyrobeny z PMMA (plexisklo, neboli organické sklo) o tloušťce materiálu 3 mm. Šablony mají přídavek na švy o standartní šířce ¼´´. Rozdělení plochy vzoru a přídavků na švy je provedeno označovacími a špendlícími otvory o průměru 1,2 mm.

patchwork_sablona_boure_na_mori_storm_at_sea_patchwork_templates_edukoplay_1
patchwork_sablona_boure_na_mori_storm_at_sea_patchwork_templates_edukoplay_2
pss_1

Set PATCHWORK šablon pro vzor HEXAGON DĚLENÝ (Hexagon Divided)

Set šablon pro vyřezávání látek k šití PATCHWORK k vytváření obecného vzoru Hexagon o délce strany hexagonu 2´´ a 3´´, který je rozdělen na 8 doplňků tohoto obrazce. Šablony jsou vyrobeny z PMMA (plexisklo, neboli organické sklo) o tloušťce materiálu 3 mm. Šablony mají přídavek na švy o standartní šířce ¼´´. Rozdělení plochy vzoru a přídavků na švy je provedeno označovacími a špendlícími otvory o průměru 1,2 mm.

 

patchwork_sablona_hexagon_divided_hexagon_deleny_patchwork_templates_edukoplay
phd_1

Set PATCHWORK šablon pro vzor LETÍCÍ HUSY VARIACE (Flying Geese Variations)

Set šablon pro vyřezávání látek pro šití PATCHWORK vzoru LETÍCÍ HUSY VARIACE vyrobená z PMMA (plexisklo, neboli organické sklo) o tloušťce materiálu 3 mm. Rozměr výchozího čtverce je 10´´ a 12´´. Šablona obsahuje přídavek na švy o standartní šířce ¼´´. Rozdělení plochy vzoru a přídavků na švy je provedeno označovacími a špendlícími otvory o průměru 1,2 mm.
 

patchwork_sablona_letici_husy_flying_geese_variations_patchwork_templates_edukoplay
plv_1

Set PATCHWORK šablon pro vzor OPILCOVA STEZKA (Drunkard´s Path)

Set šablon pro vyřezávání látek pro šití PATCHWORK vzoru Opilcova stezka vyrobená z PMMA (plexisklo, neboli organické sklo) o tloušťce materiálu 3 mm. Rozměr výchozího čtverce je 8´´, 10´´, 12´´. Šablona obsahuje přídavek na švy o standartní šířce ¼´´. Rozdělení plochy vzoru a přídavků na švy je provedeno označovacími a špendlícími otvory o průměru 1,2 mm.

 

patchwork_sablona_opilcova_stezka_drunkards_path_patchwork_templates_edukoplay
pos_1

Set PATCHWORK šablon pro vzor OGEE QUILT FINISH

Set šablon pro vyřezávání látek k šití PATCHWORK k vytváření vzoru Ogee Quilt Finish, bez středového čtverce (čtverec o velikosti 8x8´´ a 10x10´´). Šablony jsou vyrobeny z PMMA (plexisklo, neboli organické sklo) o tloušťce materiálu 3 mm. Rozdělení plochy vzoru a přídavků na švy je provedeno označovacími a špendlícími otvory o průměru 1,2 mm.

 

patchwork_sablona_ogee_quilt_finish_patchwork_templates_edukoplay
poq_1

Set PATCHWORK šablon pro vzor KALEIDOSKOP (Kaleidoscope)

Set šablon pro vyřezávání látek k šití PATCHWORK k vytváření vzoru Kaleidoskop, základní čtverec o velikosti 5´´, 8´´, 10´´, 12´´. Šablony jsou vyrobeny z PMMA (plexisklo, neboli organické sklo) o tloušťce materiálu 3 mm. Šablony mají přídavek na švy o standartní šířce ¼´´. Rozdělení plochy vzoru a přídavků na švy je provedeno označovacími a špendlícími otvory o průměru 1,2 mm.

patchwork_sablona_kaleidoskop_kaleidoscope_patchwork_templates_edukoplay
pkl_1

Set PATCHWORK šablon pro vzor DVOJITÝ VĚTRNÍK (Double Pinwheel)

Set šablon pro vyřezávání látek k šití PATCHWORK k vytváření vzoru Dvojitý větrník, základní čtverec o velikosti 8´´, 10´´, 12´´. Šablony jsou vyrobeny z PMMA (plexisklo, neboli organické sklo) o tloušťce materiálu 3 mm. Šablony mají přídavek na švy o standartní šířce ¼´´. Rozdělení plochy vzoru a přídavků na švy je provedeno označovacími a špendlícími otvory o průměru 1,2 mm.
 

patchwork_sablona_dvojity_vejir_double_pinwheel_patchwork_templates_edukoplay
pdp_1

Set PATCHWORK šablon pro vzor HVĚZDA PŘÁTELSTVÍ (Friendship Star)

Set šablon pro vyřezávání látek k šití PATCHWORK k vytváření vzoru Friendship Star, základní čtverec o velikosti 8´´a 10´´. Šablony jsou vyrobeny z PMMA (plexisklo, neboli organické sklo) o tloušťce materiálu 3 mm. Šablony mají přídavek na švy o standartní šířce ¼´´. Rozdělení plochy vzoru a přídavků na švy je provedeno označovacími a špendlícími otvory o průměru 1,2 mm.
 

patchwork_sablona_flight_star__letajici_hvezdy_patchwork_templates_edukoplay
pfs_1

Set PATCHWORK šablon pro vzor WINDING WAYS

Set šablon pro vyřezávání látek k šití PATCHWORK k vytváření vzoru Winding Ways, základní čtverec o velikosti 5´´, 8´´, 10´´, 12´´. Šablony jsou vyrobeny z PMMA (plexisklo, neboli organické sklo) o tloušťce materiálu 3 mm. Šablony mají přídavek na švy o standartní šířce ¼´´. Rozdělení plochy vzoru a přídavků na švy je provedeno označovacími a špendlícími otvory o průměru 1,2 mm.
 

patchwork_sablona_winding_ways_patchwork_templates_edukoplay
pww_1

Set PATCHWORK šablon pro vzor BABIČČIN VĚJÍŘ (Grandmother´s Fan)

Set šablon pro vyřezávání látek k šití PATCHWORK k vytváření vzoru Babiččin vějíř, základní čtverec o velikosti 4´´, 5´´, 6´´, 8´´. Šablony jsou vyrobeny z PMMA (plexisklo, neboli organické sklo) o tloušťce materiálu 3 mm. Šablony mají přídavek na švy o standartní šířce ¼´´. Rozdělení plochy vzoru a přídavků na švy je provedeno označovacími a špendlícími otvory o průměru 1,2 mm.
 

patchwork_sablona_babiccin_vejir_grandmothers_fan_patchwork_templates_edukoplay
pgf_1

Set PATCHWORK šablon pro vzor CECILČIN VĚTRNÍK (Celia´s Pinwheel Square)

Set šablon pro vyřezávání látek k šití PATCHWORK k vytváření vzoru Cecilčin větrník, základní čtverec o velikosti 5´´, 8´´, 10´´, 12´´. Šablony jsou z PMMA (plexisklo, neboli organické sklo) o tloušťce materiálu 3mm. Šablony mají přídavek na švy o standartní šířce ¼´´. Rozdělení plochy vzoru a přídavků na švy je provedeno označovacími a špendlícími otvory o průměru 1,2 mm.
 

patchwork_sablona_cecilcin_vetrnik_celias_pinwheel_square_patchwork_templates_edukoplay
pcs_1

Set PATCHWORK šablon pro vzor HARMONIKOVÝ VĚJÍŘ (Folding Fan)

Set šablon pro vyřezávání látek k šití PATCHWORK k vytváření vzoru Harmonikový vějíř, základní čtverec o velikosti 5´´ a 8´´. Šablony jsou vyrobeny z PMMA (plexisklo, neboli organické sklo) o tloušťce materiálu 3 mm. Šablony mají přídavek na švy o standartní šířce ¼´´. Rozdělení plochy vzoru a přídavků na švy je provedeno označovacími a špendlícími otvory o průměru 1,2 mm.
 

patchwork_sablona_harmonikovy_vejir_folding_fan_patchwork_templates_edukoplay
pff_1

Podívejte se také na naše ostatní šablony:

Univerzální šablony

Vzory pro PATCHWORK

[O nás] [Novinky] [Šablony] [Sety šablon] [Šablony v (cm)] [Univerzál vzory] [Ruční šití] [Pravítka] [Quilt] [Etikety] [Bižuterie] [Kontakt - Nákup]

© edukoplay.cz   2017